Marka My T Play

 Naszą misją jest rozwój. Nasz i naszych Klientów poprzez produkty łączące w sobie sztukę, pasję i biznes.

My T Play to marka stworzona przez Artystę Plastyka Katarzynę Samosiej i Trenera Biznesu Agatę Staszewską. To co nas łączy to pasja tworzenia. A to co nas dzieli … sprawia, że świetnie się uzupełniamy.

W ramach naszej współpracy stworzyłyśmy grę Ocean Możliwości©

Inspiracją do powstania Oceanu Możliwości© była niezwykła książka artystyczna Historie Potencjalne© autorstwa Katarzyny Samosiej. Książka miała być inspiracją dla obiorców do wymyślania, zapisywania i ilustrowania własnych morskich opowieści. Pokazywana na kilkunastu wystawach Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Książki nieodparcie wzbudzała kreatywność oglądających i kusiła do tworzenia swoich wysp, nawet w odległej Korei Południowej. Po licznych podróżach książka na moment potrzebowała odpocząć, by po roku powrócić w zupełnie nowej formule. Gry.

Ocean Możliwości© powstał przez połączenie pasji, sił i kreatywności dwóch osobowości. Z jednej strony Artystki a z drugiej Trenerki.

Gra zaprojektowana jest w ten sposób, że dzięki różnym scenariuszom można ją wykorzystywać zarówno w szkoleniach teambuildingowych, jak i szkoleniach związanych z tematem komunikacji interpersonalnej. W załączonych scenariuszach znajdują się też takie, które można zastosować przy rozwijaniu kompetencji związanych z wyznaczaniem priorytetów, czy myśleniem strategicznym.

Ocean Możliwości© to również doskonałe narzędzie do coachingu grupowego i indywidualnego.

Ocean Możliwości© może być wykorzystywany również przy Assessment czy Development Center, ponieważ daje ogromne możliwości do obserwowania Uczestników - niektóre scenariusze zakładają niewielki udział prowadzącego, który z założenia jest obserwatorem i omawia zauważone przez siebie sytuacje w omówieniu. Cennym nabytkiem są również osoby, które mogą wypaść z gry stając się automatycznie obserwatorami. Każdy scenariusz znajduje się osobno, aby ułatwić pracę z materiałami.

Gra składa się z:

- 24 inspirujących kart i 1 karty „mydełka”,

- ręcznie malowanej, dwustronnej planszy o wymiarach 2 m x 1,5 m na której znajduje się wyspa w dwóch skalach,

- skrzyneczki zawierającej aktywizujące gadżety,

- książeczki licznymi scenariuszami w języku polskim,

- toreb na karty oraz na planszę i skrzyneczkę,

- sposobu pielęgnacji produktu.

Istnieje możliwość zakupienia gry ze scenariuszami w wersji angielskiej lub z większą planszą na zamówienie.

Plansza oraz torby są ręcznie malowane i szyte z naturalnych materiałów, natomiast karty mają zabezpieczoną powierzchnię, po której, łatwo piszę się suchościeralnymi mazakami.

Naszą grę znajdziesz na stronach:

https://www.experiencecorner.com/pl/p/Ocean-Mozliwosci/879

https://www.gadzetytrenera.pl/gra-ocean-mozliwosci-id-222

 

W kolekcji zajdują się także MORSKIE KARTY DO PRACY Z METAFORĄ

Morskie karty do pracy z metaforą do pracy z metaforą to narzędzie wielofunkcyjne, dzięki któremu można tworzyć opowieści, wyruszać w podróż lub bawić się w skojarzenia.
Morskie karty do pracy z metaforą to karty wspaniale stymulujące kreatywność i twórcze podejście do omawianych zadań.
Morskie karty do pracy z metaforą to klucz otwierający wewnętrzny świat Klienta.

Karty przydatne są do indywidualnej pracy podczas coachingu oraz jako narzędzie do pracy z grupami. Dla trenera podczas szkoleń Morskie karty do pracy z metaforą mogą stanowić narzędzie jako icebrakrer czy też służyć do podsumowania szkolenia.

Obrazy namalowane na kartach sprzyjają tworzeniu własnych znaczeń konkretnych kart. Dzięki indywidualnemu podejściu artystyczne karty stanowią doskonałe wyjście do pracy z metaforą. Sama praca z metaforą to doskonałe narzędzie przydatne w procesach coachingach. Dzięki niedosłownym obrazom praca staje się źródłem poznania. Dzięki metaforze możemy z łatwością przyswoić to co trudne lub nieznane w całkowicie zrozumiały i bezpieczny sposób.

W coachingu Morskie karty do pracy z metaforą to nie tylko punkt wyjścia sesji kiedy coach zadaje pytania z zakresu co najlepiej reprezentuje Twój cel? Ale także są narzędziem do całej prowadzenia sesji. Szczególnie przydatne mogą być podczas pracy z wartościami. Właśnie dzięki nieoczywistym obrazom i skojarzeniom zdecydowanie łatwej pracuje się na niesprecyzowanych do tej pory przez Klienta obszarach.
Na kartach nie są umieszone żadne napisy (oprócz numerów na odwrocie) dzięki czemu możliwa jest praca bez ukierunkowania na konkretne z góry przypisane pojęcie. Ręcznie malowane obrazy sprzyjają uruchomieniu zarówno prawej jak i lewej półkuli.

Morskie karty do pracy z metaforą to doskonałe narzędzie do coachingu systemowego, podczas którego śledzimy powiązania pomiędzy poszczególnymi elementami złożonego systemu relacji zarówno podczas pracy z zespołami jak i w pracy indywidualnej.

Karty namalowane są przez Artystę Plastyka dzięki czemu podczas pracy wprowadzony jest dodatkowy element kontaktu ze światem sztuki.

Karty zaprojektowane są tak, żeby można było na nich pisać suchościeralnymi mazakami, dzięki czemu zarówno coach, trener jak i uczestnicy mogą robić na bieżąco przydatne notatki.  Karty zachęcają więc do pisania i rysowania bezpośrednio na kartach, uwalniając od odpowiedzialności, że  zostaną zniszczone.
Morskie karty do pracy z metaforą to jeden z elementów gry Ocean Możliwości©. Karty stanowią odrębny element i mogą być wykorzystywane samodzielnie.
 
Karty do pracy z metaforą to doskonałe narzędzie dla:

  •  coachów,
  •  psychologów,
  •  trenerów.

W zestawie znajdują się

  • 24 karty z ręcznie malowanymi obrazkami uwalniające wyobraźnię i kreatywność,
  • 1 karta mydełko – pusta przestrzeń do zapełnienia słowem lub obrazem przez coacha, trenera lub uczestnika
  • bawełniany woreczek umożliwiający łatwy transport kart,
  • przykładową instrukcje z ćwiczeniem dla uczestników.

Karty znajdziesz na stronach:

https://www.gadzetytrenera.pl/morskie-karty