Marka My T Play

 Naszą misją jest rozwój. Nasz i naszych Klientów poprzez produkty łączące w sobie sztukę, pasję i biznes.

My T Play to marka stworzona przez Artystę Plastyka Katarzynę Samosiej i Trenera Biznesu Agatę Staszewską. To co nas łączy to pasja tworzenia. A to co nas dzieli … sprawia, że świetnie się uzupełniamy.

W ramach naszej współpracy stworzyłyśmy grę Ocean Możliwości©

Inspiracją do powstania Oceanu Możliwości© była niezwykła książka artystyczna Historie Potencjalne© autorstwa Katarzyny Samosiej. Książka miała być inspiracją dla obiorców do wymyślania, zapisywania i ilustrowania własnych morskich opowieści. Pokazywana na kilkunastu wystawach Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Książki nieodparcie wzbudzała kreatywność oglądających i kusiła do tworzenia swoich wysp, nawet w odległej Korei Południowej. Po licznych podróżach książka na moment potrzebowała odpocząć, by po roku powrócić w zupełnie nowej formule. Gry.

Ocean Możliwości© powstał przez połączenie pasji, sił i kreatywności dwóch osobowości. Z jednej strony Artystki a z drugiej Trenerki.

Gra zaprojektowana jest w ten sposób, że dzięki różnym scenariuszom można ją wykorzystywać zarówno w szkoleniach teambuildingowych, jak i szkoleniach związanych z tematem komunikacji interpersonalnej. W załączonych scenariuszach znajdują się też takie, które można zastosować przy rozwijaniu kompetencji związanych z wyznaczaniem priorytetów, czy myśleniem strategicznym.

Ocean Możliwości© to również doskonałe narzędzie do coachingu grupowego i indywidualnego.

Ocean Możliwości© może być wykorzystywany również przy Assessment czy Development Center, ponieważ daje ogromne możliwości do obserwowania Uczestników - niektóre scenariusze zakładają niewielki udział prowadzącego, który z założenia jest obserwatorem i omawia zauważone przez siebie sytuacje w omówieniu. Cennym nabytkiem są również osoby, które mogą wypaść z gry stając się automatycznie obserwatorami. Każdy scenariusz znajduje się osobno, aby ułatwić pracę z materiałami.

Gra składa się z:

- 24 inspirujących kart i 1 karty „mydełka”,

- ręcznie malowanej, dwustronnej planszy o wymiarach 2 m x 1,5 m na której znajduje się wyspa w dwóch skalach,

- skrzyneczki zawierającej aktywizujące gadżety,

- książeczki licznymi scenariuszami w języku polskim,

- toreb na karty oraz na planszę i skrzyneczkę,

- sposobu pielęgnacji produktu.

Istnieje możliwość zakupienia gry ze scenariuszami w wersji angielskiej lub z większą planszą na zamówienie.

Plansza oraz torby są ręcznie malowane i szyte z naturalnych materiałów, natomiast karty mają zabezpieczoną powierzchnię, po której, łatwo piszę się suchościeralnymi mazakami.

Naszą grę znajdziesz na stronach:

https://www.experiencecorner.com/pl/p/Ocean-Mozliwosci/879

https://www.gadzetytrenera.pl/gra-ocean-mozliwosci-id-222