KONKURS

KONKURS NA SCENARIUSZ / INSTRUKCJE DO GRY DOM Z OGRODEM

 

Konkurs jest adresowany do osób pełnoletnich.

Regulamin konkursu:

Tagi: 

KIEDY STAJĘ W MIEJSCU

Od czasu do czasu każdy z nas ma wrażenie, że stoi w miejscu i nie wie w którą stronę ma iść dalej. Nie możemy wtedy podjąć żadnej decyzji, nie wiemy czy się cofnąć, czy iść dalej. A jeżeli dalej to gdzie, w którą stronę. Bywa też tak, że mamy poczucie, że dalej drogi nie ma, a ta którą przyszliśmy do miejsca w którym się znajdujemy zniknęła. Czasem po prostu czujemy, że nie możemy dłużej iść dotychczasową drogą. Dla nas ta ścieżka się skończyła.

Storytelling, czyli o podróży dla odważnych.

Ważnym elementem podczas w storytellingu jest praca z metaforą. To etap, który może służyć do przedstawienia tematu z zupełnie innej perspektywy. Otworzyć na inny punkt widzenia i zdecydowanie wzbogacić treść, którą chcemy przekazać. Pracując z metaforą często odnosimy się także do wartości, które chcemy przekazać swoją inspirującą opowieścią. I choć pracujemy na obrazach czy skojarzeniach to jednak wprost odnosimy się w pracy do konkretnych faktów czy doświadczeń.

Storytelling, czyli po co nam historie.

Zdecydowana większość z nas szuka w życiu inspiracji. Zarówno w kontekście rozwoju osobistego, jak i inspiracji związanych z biznesem, który prowadzimy, czy pracą dającą możliwość wzrostu zawodowego.

Źródeł inspiracji szukamy wszędzie. Dla jednych będą to spotkania z ciekawymi osobami, od których można się czegoś nauczyć. Inni mogą znaleźć odpowiedni bodziec w sporcie, sztuce, czy odpoczynku na łonie natury. Jest jednak element, który te wszystkie aktywności na jednym poziomie. Lubimy potem opowiadać o naszych przeżyciach. Lubimy też słuchać o doświadczeniach ludzi, których spotykamy.

ŹRÓDŁO INSPIRACJI

Jednymi z najważniejszych kompetencji w XXI wieku są wg większości źródeł kreatywność, twórcze podejście do problemu czy umiejętność abstrakcyjnego myślenia. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę zapytanie o najbardziej pożądane cechy przez pracodawców i z pewnością wyniki wyszukiwania dadzą nasm jasną odpowiedź, że wszyscy dziś potrzebuję wyjścia poza schemta, innowacyjnego i nowatorskiego podejścią do różnych spraw i tematów.

Strony

Subskrybuj JEDYNĄ STAŁĄ RZECZĄ JEST ZMIANA RSS